Başkan Öztürk yeni'nde başkan oldu.

Başkan Öztürk yeni'nde başkan oldu.

Marmara Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu Başkanlığına Erhan Öztürk seçildi.

 

 

 

Yeni Başkan Erhan Öztürk!..

 

 

 

 

Marmara Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu Başkanlığına Erhan Öztürk seçildi.

 

 

 

Marmara Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu Başkanlığına Erhan Öztürk seçildi.

KONGREDE BURSA RÜZGARI

 

05.08. 2023 tarihinde mutat toplantısını gerçekleştiren federasyonun gündem maddelerinde anılan Faaliyet ve Denetim raporları hazirun tarafından oybirliği ile ibra edilerek yapılan oylamada dernekçilik alanında saha deneyimi ile dikkat çeken ve Madef’in kurucu üyesi Bursa Ağrı İli ve İlçeleri Derneği Başkanı Erhan Öztürk seçildi .

MERAKLA BEKLENİYORDU

 

Olağan genel kurul toplantısı için geçtiğimiz haftalarda alınan kararda iş insanı Yüksel Kayan’ın sürpriz bir kararla tekrar aday olmayacağını açıklaması üzerine gözler boşalacak başkanlığa ve yeni yönetime kimlerin seçileceğine çevrildi.

 

Konu ile ilgili Madef resmi twitter hesabından bir açıklama yapıldı. Açıklamada şu ifadelere yer verild

3- Aynı inanç ve kararlılıkla bugün olağan kongremizi bir bayrak yarışıyla daha taçlandırarak geleceğimize rehber olacak yol haritamızı belirledik.

 

4- Bu yarışta; dönemi boyunca son derece vefakar, azimli bir gayretle özellikle deprem bölgesi için yapılan yardımlarla gündeme gelen ve bu yardımların plantasyonunda yönetimdeki tüm iş insanlarımızın bizatihi bölgede bulunmasını sağlayacak koordinasyonu nedeni ile bölgedeki hemşerilerimizin sesi soluğu olması , bu ve benzeri çalışmayla tüm halkımızın takdirini toplayan Yönetim kurulu başkanımız Yüksel Kayan ve yönetim kurulu üyelerimize şükranlarımızı sunarız.

 

5-MADEF’in kurumsal kimliğini belirlenen standartlara taşımak üzere özellikle dernekçilik alanında saha tecrübesi ile dikkat çeken Bursa Ağrı İli ve İlçeleri Derneği Başkanımız Erhan Öztürk Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilmiştir.

Kamuoyuna ve ilgili tüm paydaşlarımıza duyurulur.