MEHMET ÜŞEN ADAYI ADAYLIĞINI AÇIKLADI

MEHMET ÜŞEN ADAYI ADAYLIĞINI AÇIKLADI

İstanbul Ağrı Kültür Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Mehmet Uşen Ağrı AK Parti İl Başkanlığında Milletvekilliği aday adaylığı başvurusunu gerçekleştirdi.

Ağrı’ya gelen Ağrılı İş İnsanı Mehmet Uşen 28’nci dönem Ağrı Milletvekilliği aday adaylığı için başvuru dosyasını İl Başkanı Orhan Güngör’e teslim etti.

 

 

 

Tabandan gelen yoğun talepleri değerlendiren ve AK Parti’den Ağrı Milletvekili Aday Adaylığı başvurusunu yapan Mehmet Uşen, “Vatana ve millete hizmet yolunda kutlu yürüyüşümüzü sonuna kadar sürdürmekte kararlıyız” dedi. AK Parti Ağrı İl Başkanı Orhan Güngör’ de Mehmet Uşen’e ‘Hayırlı olsun’ dileklerini iletti. AK Parti teşkilatlarında büyük heyecan yaratan Mehmet Uşen’in milletvekili aday adaylığı bölge kamuoyunda da geniş yankı uyandırdı. İş dünyası başta olmak üzere çok sayıda sivil toplum kuruluşu yöneticisi de Uşen’e destek mesajları gönderdi.

 

 

Birbirinden başarılı organizasyonlarla tecrübeli STK geçmişinin yanı sıra; siyaseten de önemli deneyim ve toplumsal uzlaşı becerisine sahip olan Mehmet Uşen’in güçlü iletişim alanları ile etkili olması bekleniyor.

Ağrı’ya hizmet etmek istediğini belirten Uşen,“AK Parti teşkilatlarında kuruluşundan bugüne ülkemize, milletimize ve bölgemize, hizmet için mücadele ettik. Bundan sonra da ülkemizin yeni hedeflerine katkı sağlamak, bu yolda projeler üretmek, gelecek nesillere daha güzel bir Türkiye bırakmak, kimsesizlerin elinden tutmak ve sessizlerin sesi olmak için milletvekili adayı adaylığı başvurumuzu yaptık. Bu güzel ve heyecanlı yolculukta herkesin dua ve desteklerini bekliyorum.”dedi